Ogłoszenia parafialne

Czternasta Niedziela Zwykła

4 lipca 2021 roku

 • W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św.: w niedziele o godz. 11.00,
  w dni powszednie o godz. 8.00.
 • W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna będzie czynna codziennie – od poniedziałku do piątku - w godzinach od 18.30 do 19.30. W nagłych sprawach zapraszamy również po porannych Mszach świętych do zakrystii.
 • W czasie wakacji zawieszamy spotkania wszystkich grup parafialnych. Zostaną one wznowione po wakacjach.
 • 5 lipca – poniedziałek – Wspomnienie św. Antoniego Marii Zaccarii, Kapłana. O godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. zbiorowa za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
 • 6 lipca – wtorek – Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
 • 8 lipca – czwartek Wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłan
 • Z uwagi na złagodzone rygory sanitarne decyzją Konferencji Episkopatu Polski została zniesiona dyspensa od uczestnictwa we Mszy św. w niedziele oraz święta nakazane.
 • W naszym Kościele Komunię Świętą przyjmujemy w następującym porządku: Do głównego celebransa procesyjnie podchodzą osoby, które pragną przyjąć Ciało Chrystusa na rękę w postawie stojącej. Zaś osoby, które chcą przyjąć Komunię Świętą do ust, są proszone o uklęknięcie (lub stanięcie) przy balaskach.
 • Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych.
 • Serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy w sposób aktywny angażują się w działalność charytatywną naszej parafii. Dziękuję za ofiary pieniężne na ten cel, art. spożywcze, odzież, art. chemiczne, higieniczne i opatrunkowe. Odzież może być używana ważne, aby była czysta i niezniszczona.
 • Przedszkola o. Barnabitów: "Dzieciątka Jezus" oraz "Anioła Stróża", prowadzą zapisy na nowy rok szkolny 2020/21. Chętnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.