Ogłoszenia parafialne

Trzynasta Niedziela Zwykła

26 czerwca 2022 roku

 • Dzisiaj, po każdej Mszy św. będziemy błogosławić kierowców i święcić ich pojazdy mechaniczne przed rozpoczynającymi się wyjazdami wakacyjnymi. Wszystkim rozpoczynającym odpoczynek życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.
 • W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św.: w niedziele o godz. 11.00,
  w dni powszednie o godz. 8.00.
 • W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna będzie czynna codziennie – od poniedziałku do piątku - w godzinach od 18.30 do 19.30. W nagłych sprawach zapraszamy również po porannych Mszach świętych do zakrystii.
 • W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:

we wtorek (28 czerwca) wspomnienie św. Ireneusza, Biskupa i Męczennika;

w środę (29 czerwca) Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła - Msze św. o godz. 7.00, 8.00 i 18.00.

 • Także w tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca.
 • Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, są odprawiane codziennie w dni powszednie po wieczornej Mszy św., o godz. 18.30, w niedziele i święta o godz. 18.00.
 • W czasie wakacji zawieszamy spotkania wszystkich grup parafialnych. Zostaną one wznowione po wakacjach.
 • Serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy w sposób aktywny angażują się w działalność charytatywną naszej parafii. Dziękuję za ofiary pieniężne na ten cel, art. spożywcze, odzież, art. chemiczne, higieniczne i opatrunkowe. W imieniu korzystających z Domu Chleba dziękuje za dar waszego serca, za to że pochylacie się nad biednymi, potrzebującymi, bezdomnymi.
 • Przedszkole o. Barnabitów: "Dzieciątka Jezus" z grupą żłobkową prowadzi zapisy na nowy rok szkolny 2022/23. Chętnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z dyrekcją przedszkola.
 • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 • Zmarli nasi parafianie śp.: Irena Barbara Adamczyk, Krystyna Orczykowska i Bolesław Szymański.