Parafianie nagrodzeni z okazji 15-lecia naszej Parafii

W trzecią niedzielę Adwentu, podczas uroczystej sumy, ojciec proboszcz w okolicznościowym kazaniu nawiązał do 15 rocznicy powołania do życia naszej parafii i podkreślił dzieło ludzi, którzy w największym stopniu w tym okresie przyczynili się swoimi walorami duchowymi i pracą na rzecz parafii do jej rozkwitu. Pod koniec Mszy św. ojciec Kazimierz wręczył wybranym przez Duszpasterską Radę Parafialną osobom dyplomy-podziękowania oraz upominki z wizerunkiem św. Antoniego Marii Zaccarii. Wśród nagrodzonych znalazła się także śp. Hanna Wasilewska, była wiceprzewodnicząca Duszpasterskiej Rady Parafialnej, szczególnie oddana sprawie rozwoju naszej parafii. Nagrodę odebrała córka śp. Hanny, Joanna Wasilewska.

Po Mszy św. ojcowie Barnabici podjęli nagrodzonych i ich małżonków uroczystym obiadem.

ImageImageImageImage