Rekolekcje Wielkopostne

ImageRekolekcje Wielkopostne to bardzo ważny moment w roku liturgicznym Kościoła Katolickiego. Są czasem zastanowienia się nad sobą i swoim życiem, nad naszymi relacjami z Panem Bogiem i z ludźmi. To szczególny czas ćwiczeń duchowych, nauki i poznawania planów Pana Boga względem nas. Dlatego serdecznie zapraszamy na Rekolekcje w naszej parafii.

W dniach od 22 do 24 marca ( wtorek, środa, czwartek ) zostaną przeprowadzone Rekolekcje Wielkopostne dla młodzieży z klas gimnazjalnych.

W dniach 29, 30 i 31 marca ( wtorek, środa, czwartek ) zostaną przeprowadzone Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 300 przy ul. Gubinowskiej 28/30.

Rekolekcje Wielkopostne dla wszystkich Parafian rozpoczną się 2 kwietnia   (sobota) Mszą św. o godz. 18.00 i specjalną  modlitwą rekolekcyjną na rozpoczęcie rekolekcji. Poprowadzi je ks. Adam Włodarczyk, generalny moderator Ruchu „Światło-Życie”. W niedzielę – 3 kwietnia – nauki rekolekcyjne będą głoszone podczas każdej Mszy św. W dniach  4, 5, 6 kwietnia (poniedziałek, wtorek, środa) - Msze św. z nauką rekolekcyjną będą odprawione o godz. 8.00, 12.00 i 19.00. W dni rekolekcyjne nie będzie Mszy  św. o godz. 7.00 i 18.00.