KOMUNIKAT DLA WIERNYCH PARAFII ŚW. ANTONIEGO M. ZACCARII W WARSZAWIE

Warszawa, 25. 03. 2020 r.

 

 

 

 

Komunikat parafialny

              Od dnia 25 marca w każdej Mszy Świętej lub w innych celebracjach może uczestniczyć maksymalnie do 5 osób, nie licząc osób sprawujących posługę. W obecnej sytuacji – odpowiadając na apel władz państwowych – raz jeszcze gorąco proszę wszystkich wiernych o pozostanie w domach i łączenie się na sposób duchowy z Chrystusem obecnym w Najświętszym Sakramencie w naszym kościele. Równocześnie zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. za pośrednictwem telewizji, radia i internetu. Media te stworzyły wiele propozycji transmisji  Mszy św.

Wejście jest możliwe tylko i wyłącznie od strony głównej Kościoła.

 

 

Z Chrystusowym Pozdrowieniem

Tomasz M. Więch

proboszcz