·        Piętnasta Niedziela Zwykła

godz.   7.00

godz.   9.00

godz. 12.30 – suma

·       Msze święte w dni powszednie:

Od poniedziałku do piątku: godz. 7.00 i18.00

W sobotę: 7.00, 12.00 i 18.00 – niedzielna.

·        W miesiącu lipcu i sierpniu, w niedziele i święta, nie będzie Mszy św. o godz. 11.00, w dni powszednie nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.

W lipcu i sierpniu nie ma Mszy św. o godz. 16.00 dla dzieci i młodzieży z dysfunkcjami oraz ich Rodziców.

·        W lipcu i sierpniu zawieszamy spotkania wszystkich grup parafialnych. Zostaną wznowione po wakacjach.

·        Od 1 do 31 lipca włącznie kancelaria parafialna będzie czynna codziennie (oprócz wtorków) w godz.: od 9.30 do 10.30 i od 18.30 do 19.30

·        Zbliżają się ŚDM, przybędzie do naszej parafii 85 pielgrzymów z Birmy, Indii, Tajwanu, Szwajcarii, Brazylii, Kolumbii, Meksyku, USA i Włoch.
Przed kościołem jest stoisko z ulotkami i informacjami. Są też do nabycia na ten cel cegiełki o nominale 40, 50 i 100 zł. Można będzie nabyć koszulkę dla sponsora. Wszystkich parafian zapraszamy do wzięcia udziału w rozpoczęciu ŚDM w środę – 20 lipca – o godz. 17.00, we wspólnej modlitwie w piątek – 22 lipca i w zakończeniu ŚDM w niedzielę 24 lipca – od godz. 17.00.

·        Jutro 11 lipca święto św. Benedykta, Patrona Europy

·        12 lipca wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

·        13 lipca wspomnienie świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. Po Mszy św. procesja z lampionami z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła, wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec św.

Zakończenie Nabożeństwa Apelem Jasnogórskim.

·        15 lipca wspomnienie św. Bonawentury

·        16 lipca wspomnienie NMP z Góry Karmel

·        W sobotę, 16 lipca br., do kościoła ojców dominikanów na Służewie przybędą relikwie bł. Pier Giorgio Frassatiego – patrona młodzieży, studentów a także Akcji Katolickiej. Przez cały dzień, a także w nocy, z soboty na niedzielę, będzie trwało modlitewne czuwanie przy relikwiach Błogosławionego.

W niedzielę – 17 lipca – przed południem relikwie zostaną przewiezione do kościoła akademickiego św. Anny, gdzie o godz. 12.00 rozpocznie się Msza św. pod przewodnictwem Księdza Kardynała Kazimierza Nycza Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego.

Do czuwania i modlitwy przy relikwiach bł. Piotra Frassatiego, a także do udziału we Mszy św. zapraszamy zwłaszcza młodzież i studentów, a także wolontariuszy ŚDM.

·        Wspólnota Ruch „Światło-Życie” działająca w naszej parafii serdecznie zaprasza na rekolekcje w Gorcach w dniach od 5 do 21 sierpnia.  Zapraszamy młodzież, dorosłych i rodziny do przeżycia razem z nami tych pięknych rekolekcji letnich. Wszelkie informacje u o.Tomka Więcha.

·       Wydawanie odzieży oraz możliwość korzystania z Poradni Miłosierdzia:

dla kobiet we wtorki w godzinach od 8.00 do 12.00
i dla mężczyzn – w czwartki w godz. 8.00 – 12.00.

·        W każdy czwartek, po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30.

·        Zasnęła w Panu nasza Parafianka śp.: Krystyna Maria Rothe