Serdecznie zapraszamy na III Międzynarodowy Festiwal Ignacego Jana Paderewskiego, który odbędzie w dniach 5 - 11.11.2016 r. Koncerty odbedą się w: Filharmonii Narodowej, na Zamku Królewskim, w Łazienkach Królewskich, na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina i Świątynii Opatrzności Bożej w Wilanowie. W programie są koncerty jazzowe, symfoniczne i kameralne, recitale fortepianowe, a także spotkania muzyczne dla dzieci połączone z konkursami i quizami. Nie zabraknie również filmów i dyskusji o twórczości wybitnego polskiego pianisty, kompozytora, działacza społecznego i męża stanu.

W ramach Festiwalu w naszej parafii odbędzie się w dniu 6 listopada 2016 r. odbędzie się pokaz filmu ,,Paderewski człowiek czynu, sukcesu i sławy". Projekcja filmu po Mszy Św. o godz. 17.00 oraz 19.00.