• Dwudziesta Druga Niedziela Zwykła

godz. 11.00 - dla rodzin
godz. 12.30 – suma
godz. 19.00 - dla młodzieży licealnej, akademickiej i pracującej

• Msze święte w dni powszednie:
Od poniedziałku do piątku: godz. 7.00, 8.00 i 18.00
W sobotę: 7.00, 12.00 i 18.00 – niedzielna.

• 6 września przypada pierwszy piątek miesiąca. Chorych z naszej parafii, których odwiedzimy z posługą kapłańską proszę zgłaszać do kancelarii parafialnej.

• 7 września o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Róż Różańcowych z racji pierwszej soboty miesiąca.

• W przyszłą niedzielę - 8 września – Mszą św. o godz. 11.00 uroczyście inaugurujemy nowy rok szkolny i katechetyczny 2013/2014. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież, rodziców oraz dyrekcje, nauczycieli, wychowawców i katechetów z Zespołu Szkół Sportowych Nr 2 im. Wandy Rutkiewicz przy ul. Gubinowskiej 28/30 a także z Przedszkola Nr 56 Wesołe Kubusie przy ul. Gubinowskiej 28/30 i z Przedszkola Nr 300 przy ul. Portofino 4.

• 8 września – niedziela - o godz. 16.00 - Msza św. specjalna dla dzieci i młodzieży z dysfunkcjami oraz ich Rodziców.

• Zachęcamy wiernych do czytania prasy katolickiej.

• Młodzież, która z różnych przyczyn nie przystąpiła do sakramentu bierzmowania w gimnazjum, liceum, szkoła średnia, proszona jest o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej celem zapisania się na spotkania katechetyczne przygotowujące do sakramentu bierzmowania.
Również osoby dorosłe, które nie otrzymały jeszcze sakramentu bierzmowania proszone są o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej. Dla tych osób zostanie zorganizowane przygotowanie do otrzymania tego sakramentu.

• Od nowego, 2014 roku, w naszej parafii zostaną zorganizowane katechezy dla narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa.

• W każdy czwartek, po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30.

• W lipcu i sierpniu zawieszamy spotkania wszystkich grup parafialnych. Zostaną wznowione po wakacjach.

• Strona internetowa parafii: www.parafiabarnabici.pl, e-mail: kancelaria@parafiabarnabici.pl, lorek.proboszcz@parafiabarnabici.pl.
• Serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy swoimi ofiarami przelewanymi na konto parafii i wpłacanymi w kancelarii wspomagają spłacanie długów związanych z budową kościoła jak również działalność charytatywną parafii.
• Planowane śluby należy zgłaszać trzy miesiące wcześniej, chrzty przynajmniej miesiąc wcześniej celem zebrania koniecznych dokumentów i ustalenia terminu jednorazowej katechezy przed chrztem, która obowiązuje rodziców dziecka oraz chrzestnych.
• Po zaświadczenia dotyczące godności rodziców chrzestnych prosimy się zgłaszać 1 tydzień wcześniej – ze względu na konieczność dostarczenia brakujących dokumentów.
• Przypominam wszystkim Parafianom o obowiązku zgłaszania zmarłych z naszej parafii przed pogrzebem do kancelarii parafialnej celem odnotowania ich zgonu w Księgach Zmarłych. Przy zgłaszaniu należy złożyć również Akt Zgonu.

• Zmarli nasi Parafianie śp.: Zbigniew Nawrot.