Ogłoszenia parafialne

Trzynasta Niedziela Zwykła

28 czerwca 2020 roku

 • W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św.: w niedziele o godz. 11.00,w dni powszednie o godz. 8.00.
 • W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna będzie czynna codziennie - od poniedziałku do piątku - w godzinach od 18.30 do 19.30. W nagłych sprawach zapraszamy również po porannych Mszach świętych do zakrystii.
 • W czasie wakacji zawieszamy spotkania wszystkich grup parafialnych. Zostaną one wznowione po wakacjach.
 • Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, są odprawiane codziennie w dni powszednie po wieczornej Mszy św., o godz. 18.30, w niedziele i święta o godz. 18.10.   
 • 29 czerwca – poniedziałek – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze  św. o godz. 7.00, 8.00, i 18.00.
 • 3 lipca – piątek Święto św. Tomasza Apostoła. Msze  św. o godz. 7.00 i 18.00. W tym dniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Chorych z naszej parafii, których odwiedzimy z posługą kapłańską, proszę zgłaszać do kancelarii parafialnej.
 • 4 lipca  Pierwsza sobota miesiąca. 
 • Z uwagi na złagodzone rygory na czas epidemii, Ks. Kardynał Kazimierz Nycz odwołał dyspensę z dnia 26 marca 2020 r. W kościele nadal jest obowiązkowe korzystania z maseczek lub  zasłaniania ust i nosa chustą.
 • Bardzo chcę podziękować wszystkim ofiarodawcom, którzy swoje ofiary i datki wpłacają na konto parafialne nr: 78 1240 6175 1111 0000 4579 7336. To dowód wielkiej odpowiedzialności i troski także o element materialny naszej Wspólnoty.
 • Serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy w sposób aktywny angażują się w działalność charytatywną naszej parafii. Dziękuję za ofiary pieniężne na ten cel, art. spożywcze, odzież, art. chemiczne, higieniczne i opatrunkowe. W imieniu naszych podopiecznych z Domu Chleba składam serdeczne Bóg zapłać za dar waszego serca, za to że pochylacie się nad biednymi i  potrzebującymi.
 • Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych. W niedzielę w zakrystii, po każdej Mszy św. W tygodniu w kancelarii parafialnej.
 • Przedszkola o. Barnabitów: "Dzieciątka Jezus" (ul. Sobieskiego 15) oraz "Anioła Stróża" (ul. Smoluchowskiego 1), prowadzą zapisy na nowy rok szkolny 2020/21. Chętnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego z dyrekcją przedszkoli.
 • Zmarli nasi parafianie: +Zofia Anna Witkowska, +Bogusław Kaczmarski, +Kazimiera Ciechańska, +Barbara Teresa Lenart, +Danuta Irena Sobczak,  +Janusz Roman Pawlak, +Antoni Wiśniewski i +Jan Rydlewski.