Czternasta Niedziela Zwykła

3 lipca 2022 roku

• W lipcu i sierpniu nie ma Mszy św.: w niedziele o godz. 11.00, w dni powszednie o godz. 8.00.
  • W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna jest czynna codziennie – od poniedziałku do piątku - w godzinach od 18.30 do 19.30. W nagłych sprawach zapraszamy również po porannych Mszach świętych do zakrystii.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:

we wtorek (5 lipca) wspomnienie św. Antoniego Marii Zaccarii, Kapłana;

w środę (6 lipca) wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;

w piątek (8 lipca) wspomnienie św. Jana z Dukli, Kapłana.

• W poniedziałek 4 lipca o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. zbiorowa za zmarłych.
  • W sobotę 6 sierpnia o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna z okazji 25-lecia kapłaństwa o. Bogusława Horodeńskiego. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  • W czasie wakacji zawieszone są spotkania wszystkich grup parafialnych. Zostaną one wznowione po wakacjach.
  • Serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy w sposób aktywny angażują się w działalność charytatywną naszej parafii. Dziękuję za ofiary pieniężne na ten cel, art. spożywcze, odzież, art. chemiczne, higieniczne i opatrunkowe. Odzież może być używana ważne, aby była czysta i niezniszczona. W imieniu korzystających z Domu Chleba dziękuje za dar waszego serca, za to że pochylacie się nad biednymi, potrzebującymi, bezdomnymi.
  • Przedszkole o. Barnabitów: "Dzieciątka Jezus" z grupą żłobkową prowadzi zapisy na nowy rok szkolny 2022/23. Chętnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z dyrekcją przedszkola.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  • Na czas wakacji wszystkim wypoczywającym życzymy błogosławionego odpoczynku i szczęśliwych powrotów do domów.
  • Zmarli nasi parafianie śp. +Halina Zdzisława Meller i +Elżbieta Wołowiec.